Jdi na obsah Jdi na menu
 


APLIKACE NA N73

31. 7. 2007
FExplorer
FExplorer není jen vynikajícím prohlížečem souborů, který dokáže procházet adresářovou strukturu paměti, mazat soubory, kopírovat atd. Je také správcem procesů v telefonu, dovede snímat obrazovku nebo získat celou řadu informací nejen o souborech, ale i o vašem mobilním telefonu jako takovém. Aplikace je však stále ve vývoji. Nutná certifikace ! Návod zde


RotateMe
Velmi užitečná aplikace, pomocí které můžete převrátot zobrazení displeje o 90 stupnů. Nutná certifikace ! Návod zde


NTorch Lite
Velice dobrý program pro telefony s vestavěným bleskem u fotoaparátu. Mobilní telefony Nokia nemají možnost rozsvícení LED diody na delší dobu. Tvůrce aplikace zmiňuje i dobrý způsob při životně důležitých situacích. Jde totiž použít i pro vysílání signálu SOS.


LCG Jukebox
Hudební přehrávač MP3 a OGG s vynikající kvalitou zvuku, pohodlným správcem hudebních souborů, ekvalizérém a vyhledáváním textů a obalů alb na internetu....demo verze je plně funkční po 90 minut používání.


Jiangmin Antivirus
Další antivirus pro S60 3rd telefony, tentokrát od Pekingské antivirové firmy Jiangmin.


Contact guide
Profesionální správce kontaktů, který nabízí rychlé vyhledávání a celou řadu akcí, které je možné s kontakty provádět.


Alarm Pro
Další aplikace pro nastavování budíku.


pvPlayer
Další video/audio přehrávač pro Symbian telefony, tentokrát formátů 3gpp, mpeg-4, h.263, AVC, Windows Media, RealMedia, AAC, AAC+, WMA, MP3, AMR, QCELP.


Symella
Gnutella klient pro Symbian mobily.Gnutella je populární peer-to-peer síť pro sdílení souborů (podobná eMule, eDonkey apod.)


SymTorrent
BitTorrent client pro Symbian mobily.BitTorrent je velmi populární peer-to-peer protocol pro sdílení souborů používaný miliony uživatelů.


Zipmanager
Aplikace pro práci se ZIP archívy.


Turbo MSN
Tato aplikace vám poskytne skoro vše co klasický počítačový MSN klient (emotikony, kontakty, konference). V kontaktech můžete přidávat, blokovat, mazat a přesunovat mezi skupinami. V této aplikaci lze i posílat soubory, jako například dokumenty, hudbu apod.


SMS spam manager
Díky možnosti nastavení několika filtrů a také módů vám už nikdy nepřijde SMS zpráva, která patří do koše.Možnosti: * Vše vypnuto: SMS chodí normálně, program nic nefiltruje * Blokovat vše: v tuto chvíli vám na telefon nepřijde ani jedna zpráva * Telefonní seznam: přijímá SMS pouze od čísel, co jsou uložená v seznamu * Speciální filtr: pracuje na základě tohoto nastavení: - Číslo: všechny čísla zadané do databáze programu jsou pro SMS blokovány - Předčíslí: nepřijde vám žádná SMS u zvoleného předčíslí (777, 602,…) - Slovo: Blokuje SMS ve kterých se vyskytuje vámi definované slovo


Best Blacklist
Aplikace k filtrování hovorů podle vámi nastavené černé listiny. Aplikace zvládá analyzovat telefonní číslo přicházejícího hovoru přímo v reálném čase. Jestli je na vaší listině, tak jej jednoduše odmítne a stihne to dříve než telefon zazvoní.


Search
Aplikace, jinak vestavěná v Nokia E50, slouží k hledání ve vašich SMS, emailech, kalendáři, kontaktech i ostatních souber v telefonu.


Scenetone
Přehrávač SID, Soundtracker, Protracker, S3m, XM formátů.


ScanR
Program umožňuje pořídit fotku přes vestavěný fotoaparát a její přímé odeslání na zadanou email adresu kam vám přijde ve formátu PDF.Umí i hromadný upload a úpravu "naskenované" fotografie.


Putty
Free telnet/ssh klient pro symbian mobily.


Pico blogger
Picoblogger vám umožní si vést snadno svůj blog. Vše, co ze svého telefonu odešlete či změníte se téměř okamžitě objevuje na serveru www.picostation.com.Zajímavou funkcí je i možnost automatického vedení blogu. Váš mobilní telefon pak bude automaticky odesílat každou fotografii, kterou jeho vestavěným fotoaparátem pořídíte a je jen na vás, zda zvolíte odesílání plně automatické nebo raději každou fotografii budete zvlášť potvrzovat.


PhonePoint
Díky této aplikaci můžete ovládat Microsoft Powerpoint přes bluetooth a tím tedy promítat slejdy az ze vzdalenosti 10 metrů.Archiv obsahuje i klienta pro PC.


Parking buddy
Podobně jako Egg timer umožňuje odpočet přednastaveného času v rozmezí od 00:01:00 – 24:00:00.Po vypršení přednastaveného času budete informováni nejen zvukovým signálem ale i animací. Upozornění trvá do doby než je umlčíte vy osobně.


Oxford medical
Medicinské pojmy vysvětlené v java aplikaci (anglicky).


Oxford idioms
Anglická rčení a úsloví vysvětlena v java aplikaci (anglicky).


Alon mp3 dictaphone
Minutové omezení délky nahrávky interní aplikace Rekordér je její velkou nevýhodou.Program není jen diktafonem, ale také dobrým přehrávačem hudebních formátů MP3, WAV, AMR a OGG.S tímto programem lze nahrávat i telefonní hovory, bohužel pouze do formátů AMR a WAV.


Mobipocket reader
Prohlížeč ebooks pro váš mobil.


Best Message Storer
Aplikace pro správu a export SMS, MMS a emailů.


Live PVR
Tato aplikace nabízí tři užitečné rekordéry v jednom: Meeting Notes PVR, Phone Call PVR a Voice Recorder PVR. Meeting Notes vám pomůže zaznamenat osobní poznámky, používá přednastavený nebo ruční start. Dále Phone Call, to je aplikace, která vám zvládne v reálném čase zaznamenávat vaše hovory a to jak automatickým spuštěním tak i manuálním stiskem určité klávesy. Nakonec Voice Recorder je klasický záznam zvuků, který umožňuje jakoukoli délku nahrávky (omezuje vás akorát vaše volná paměť).


jMIRC
Java IRC klient pro mobilní zařízení.


Image converter
Aplikace pro konverzi mezi GIF, MBM, PNG, JPG a BMP formáty.


Google talk mobile
Google talk klient pro java mobily.


Focus RSS reader
Čtečka RSS kanálů v javě.


Exo virus stop
Antivirus kontrolující přítomnost jemu známých virů v telefonu.


Egg timer
Aplikace umožňuje odpočet přednastaveného času v rozmezí od 00:01:00 – 24:00:00.Po vypršení přednastaveného času budete informováni nejen zvukovým signálem ale i animací.


Best birthday
Užitečná utilita, která vám pomůže spravovat a zobrazovat narozeniny/výročí.


Auto hang up
Program, který přeruší hovor po předem nastaveném čase.


Aqua calendar
vaše poznámky, schůzky, úkoly a sms pěkně pohromadě. Při spuštění kalendáře se ukážou zaznamenaná data právě pro aktuální den. Jednoduchým pohybem joystiku se dostanete na další záložky kalendáře.


Alarm manager
Můžete si nastavit až osm alarmů, které se mohou opakovat podle vámi nastavených kritérií. Zvolíte si jeden alarm, nastavíte mu datum, kdy se má aktivovat, čas, ve který má zazvonit, zprávu, kterou má zobrazit a frekvenci opakování. Tu je možné nastavit na jednou, denně, týdně a v pracovní dny.


Stopky
Jednoduché stopky v javě podporující více mezičasů.


Telstra music Player
Přehrávač hudebních souborů vytvořený pro australského operátora Telstra.


Handy Taskman
Aplikace umí zobrazovat vytížení pamětí: RAM, telefonu a paměťové karty. Pomocí jednoho stisknutí vypnete veškeré spuštěné složky v pozadí telefonu. K dispozici je i stručný přehled o naposledy spuštěných souborech, které jdou ihned obnovit.


Papyrus
Jeden z nejlepších kalendářů. K dispozici jsou standardní denní, týdenní a měsíční pohledy. V každém z nich lze získat informace o programu aktuálního dne. U měsíčního pohledu navíc vidíte na časové ose i rozsah zaplnění časového fondu. Papyrus bez výhrad spolupracuje s interní aplikací a veškeré záznamy se objevují na obou místech. Díky tomu nedochází ke komplikacím při synchronizaci.


Metro
Populární prohlížeč jízdních řádů. Nenechte se zmást názvem, není to evidence jen metra, ale i autobusů či tramvají. A nemusíte hned cestovat za hranice, abyste program využili, v jeho databázi najdete i několik českých měst.Podrobnější popis na http://www.gsm4u.cz.


Bluetooth remote control
Aplikace pro ovládání programů a PC přes bluetooth z telefonu.Skládá se z java klienta pro telefon a programu pro PC (windows).


BlackBaller
Nelíbí se Vám prozvánění či nevyžádané SMS zprávy? Hledáte způsob jak se bránit? Aplikace pro filtraci příchozích SMS, MMS a hovorů v mobilním telefonu. Program pracuje na pozadí.


Best Call recorder
Aplikace pro nahrávání příchozích i odchozích hovorů do formátu AMR a WAV.


Best Safe
S Best Safe můžete uchovávat vaše hesla, informace o creditních kartách, logovací údaje i ostatní vaše data na jednom místě a mít je stále při sobě.


AutoPilot
Aplikace nahrazuje klasickou hlasovou schránku operátora a přemisťuje ji do mobilu. Můžete si také nastavit čísla, kterým se má po zavolání automaticky poslat SMS, aniž by mobil zazvonil, můžete si vytvořit blacklist se jmény, kterým telefon automaticky zavěsí.


DIVX Player
Aplikace velmi podobná Smartmovie, přehrávající videa ve formátu DivX a Xvid, podporuje externí titulky. Aplikace je zatím pouze v testovací verzi.


Blue IM
Bluetooth instant messenger, umožňuje komunikaci (posílání zpráv) mezi telefony s podporou javy a bluetooth.odzkoušeno mezi N73.


MobyExplorer
Výkonný správce souborů a FTP klient v javě.Dále obsahuje textový editor, kryptování souborů a umí i kompresi souborů přes Gzip.Dokumentace a podpora na http://www.bermin.net.


Oggplay
Aplikace pro přehrávání hudebních souborů ve formátech Ogg, MP3, AAC, MP4,M4A + podpora M3u playlistů.Možno použít různé skiny a hotkeys.


Slide Screensaver
Pomocí této aplikace si vytvoříte vlastní screensaver z vašich fotografií uložených v telefonu.


MSI Blue player
Aplikace pro přehrávání hudebních souborů přes bluetooth sluchátka MSI.


Map24 mobile
Dalaší mapová aplikace.Určitě ji vyzkoušejte, obsahuje silniční mapy v podstatě úplně celého světa, umí vyhledávat, routovat, ukládat místa do záložek.Mapy se ale stahují z internetu, je proto nutné platit za data mobilnímu operátorovi nebo poskytovateli připojení.Detaily na http://navigovat.mobilmania.cz.


World Fact book
Kniha faktů o světě v javě.Obsahuje mapy, vlajky,základní údaje apod. o státech světa.


TiViPhone
VoIP klient pro symbian, Nokii a 3G sítě .SIP klient, současná verze je bohužel blokována na jednoho poskytovatele (TiVi). Detaily na http://www.sillyant.com/.


Screen Snap S60
Program pro snímání obrazovky a ukládání do různých grafických formátů o různé kvalitě.


Resco Photo viewer
Aplikace Resco Photo Viewer slouzí k prohlížení a k úprave fotografií..


Qreader
Program pro čtení elektronických knih.Kromě podpory českých diakritických znamének obsahuje i možnost výběru z několika fontů. Samozřejmostí je zobrazení na celou velikost displeje, nastavení velikosti písma nebo záložky pro rychlejší orientaci v textu. Hodit se může také funkce vyhledávání zadaného slova nebo výrazu.


Mapy Centrum.cz
Jedná se o zpřístupnění mapových služeb i pro uživatele mobilních telefonů za využití Java aplikace.


Handy clock
Základní funkcí je zobrazování aktuálního času v závislosti na místě a jeho časovém pásmu. Kromě domovského místa můžete mít libovolně nastavené další dvě, které jsou pak všechny viditelné v základní obrazovce programu.Umí i takzvaný Opakovaný budík.


Contacts transfer
Osvědčená aplikace, která Umožňuje propracovanější a lepší manipulaci při importu a exportu kontaktů.


Autobusy
Java aplikace pro vyhledávání autobusových spojů pracující přes GPRS.


Spot ON
Aplikace rozsvítí přisvětlovací diodu na dobu kterou budete chtít.


Quick IM Express
Jednoduchý MSN kecálek v javě.


Best Calc
Kalkulačka Best Calc vám umožní použít všechny základní i pokročilé funkce při počítání a to velmi rychle a jednoduše. Dobře provedený design poskytuje přístup k mnoha funkcím bez nutnosti spuštění menu nebo nějakého seznamu. Na display kalkulátoru se vleze až 15 číslic dále rozezná priority matematických operací. Pomocí Best Calc můžete počítat v binární, oktávové, desetinné a hexadecimální soustavě.


Handy Alarm
Tato aplikace vám pomůže řídit všechny alarmy na vašem mobilním telefonu a tím si všechno včas připomenout. Nastavení alarmu je možné na denní, týdenní nebo jen přes pracovní dny. Samy si zvolíte melodii a hlasitost alarmů, kterých můžete mít tolik kolik budete potřebovat. Můžete si nastavit i alarm, který se zapne i v tichém módu a každé připomenutí má k dispozici i textovou poznámku.


Handy Keylock
Jednoduchá aplikace, která slouží pro automatické zamykání klávesnice vašeho telefonu. Stačí když nastavíte timeout a klávesnice se při nečinnosti za nastavený čas zamkne.


Mobile Office
Aplikace pro práci se soubory v OpenDocument formátu (*.odt), které používají aplikace jako OpenOffice nebo KOffice.Detaily na http://www.sept-solutions.de.


Internet Radio
Opensource aplikace pro přehrávání několika internetových rádiíí přes GPRS/EDGE/UMTS.


Nokia Podcasting
"Podcast vznikne tím, že někdo namluví a do zvukové nahrávky převede text, který byste si jinak přečetli v novinách nebo na zpravodajském webu. Uživatel si potom takové nahrávky pravidelně stahuje do svého MP3 přehrávače (ano, kořen Pod je od slova iPod) a poslouchá." popis na www.mobilmania.cz.


Mapy
Java aplikace Mapy Vám bude jistě velmi užitečným pomocníkem a rádcem při hledání lokací. Už nebudete nikdy nikde bloudit a vyčítat si, že jste si s sebou měli vzít mapu, ani nebudete muset shánět přístup na počítač s internetovým připojením. Teď Vám stačí pouze mobilní telefon! Díky této skvělé aplikaci budete mít možnost vyhledávat v mapách kdykoliv a kdekoliv - ať už jste v klidu domova nebo zrovna pospícháte na schůzku. Návod najdete zde: www.mobilfiesta.cz.


Y Browser
Správce souborů zobrazující i systémové a mail složky.Nyní i s Ytools pro práci s textovými a ZIP soubory.


Opera Mini 1.22 MOD
Modifikace internetového prohlížeče Opera Mini, která umí i procházet soubory v telefonu, mazat cache atd.Ale hlavně si ji můžete nastavit i do horizontální "na ležato" polohy a prohlížet stránky na šířku.V anglickém nebo ruském jazyce.


Opera Mini 2.0 CZ
Opera Mini je vynikající internetový prohlížeč pro mobilní telefony podporující javu.Dostupný zdarma a v češtině.


Jimm ICQ CZ
Jimm je FREE java aplikace pro ICQ komunikaci.Vyznačuje se zejména malými přenosy dat a uživatelsky příjemným prostředím.Mnozí z Vás jistě ocení i to, že je i v češtině.


Mobile Weather
Mobile Weather je aplikace, která vám ukáže aktuální počasí v různých městech světa.V nabídce najdete i vybraná města v ČR.Aktualizace dat probíhá přes GPRS.


Mobile Gmaps
Mobile GMaps je FREE aplikace pro mobilní telefony, která zobrazuje Google mapy, Yahoo! mapy a Ask.com mapy.


Muzee
Muzee je dobrý hudební přehrávač pro mobilní telefony Serie 60. Zvládá přehrávat formáty mp3, ogg, aac, mp4, M4a dále dokáže třídit skladby podle umělce, alba, názvu nebo žánru. Pomocí tohoto přehrávače si můžete poslechnou téměř všechny internetová rádia (mp3, ogg, aac, aac+). Samozřejmostí jsou playlisty *.M3u a informace o rádiích a souborech. Zajímavé je nastavení pozadí přehrávače, můžete na něj umístit jakýkoli obrázek co se vám líbí (.Jpg, png) a taky je možné nastavit font písma.


Advanced Call Manager
Pomocí této aplikace můžete snadno filtrovat příchozí hovory, např. nepřijímat hovory od lidí, které nemáte v kontaktech, dále můžete vytvářet listy tkzv. černých uživatelů a mnoho dalšího...


Fullscreen Caller
Aplikace slouží pro zobrazení fotografie právě volajícího přes celý displej, snadno tak rychle poznáte, kdo právě volá.


Handy Safe
Aplikace slouží pro zaznamenávání důvěrných dat a hesel, které můžete třídit do různých skupin.


Sys Explorer
Průzkumních souborů v telefonu včetně systémových.


Image Converter
Aplikace pro konvertování obrázků do jiného datového typu.


Zensis Photo Rite
Zábavná aplikace pro deformaci obličejů, které poříte nepříklad vestavěnou kamerou. Umožňuje použít mnoho zajímavých efektů...


Office Suite
Velmi užitečný prohlížeč a editor klasických dokumentů Word, Excel, PowerPoint


Handy zip
Umožňuje rozzipovat, popř. zazipovat soubory pro menší datovou velikost.


Calcium
Velmi jednoduchá kalkulačka se základními operacemi, její výhoda je však v rychlosti operací. Jednotlivé operace totiž provádíte pohyby joysticku (+,-,*,/).


Adobe PDF reader
Velmi praktický prohlížeč dokumentů, ve formátu PDF, s kterými se můžete setkat velmi často.


Best TaskMan
TaskMan vám pomůže lépe kontrolovat váš telefon. Zobrazí vám plné informace o paměti přístroje, běžících aplikacích a procesech, otevřených souborech a nainstalovaných aplikacích.


AutoLock
Autolock je doplňková funkce vašeho telefonu v podobě automatického zámku klávesnice po určité stanovené době.


Best Crypto
Chraňte vaše soukromé fotky, hlasové a zvukové soubory, videa, důležité dokumenty před ostatními. To vše pomocí této aplikace je možné, aby se vám do vašich souborů nedostali.


Agile Messenger
Agile Messenger je jeden z nejlepších klientů, pomocí kterého můžete s ostatními komunikovat přes sítě ICQ, MSN, AOL, Google, Yahoo a XMP. Aplikace je nyní pro Symbian 3rd Edition zcela zdarma, počítame však že v budoucnu se opět zpoplatní. Samotné chatování je tedy zdarma, platíte pouze za přenesené kilobajty.

Preview na Series60.cz


Screenshot
Screenshot 2.0 je freewarová aplikace, která dokáže sledovat veškeré dění na displeji vašeho telefonu. Hodí se pro zachycení hraní, dosaženého skóre, nových skinů telefonu a podobných věcí, které chcete kamarádům poslat přes internet, bluetooth nebo IrDA.

Preview na Series60.cz


BEST KAMASUTRA + ADDON
Můžete zobrazit všechny pozice, nebo pozice dle jedné z 26 kategorií.

Mezi jednotlivými pozicemi se pohybujete joystickem "vlevo" a "vpravo".